Par mums

Piegāde

Kontakti

Ziņas

Izmēri
...
Knupīši un knupīšu turētāji:
 Knupīši 0-6 mēn.
 Knupīši 3-6 mēn.
 Knupīši 6-18 mēn.
Aksesuāri
Lacītes, priekšautiņi
Knupīši un knupīšu turētāji
Podiņi
HUPPA un citu preču ātrākai pasūtīšanai sūtiet Whats app, SMS, Wiber ziņas vai zvaniet  29555180!

HUPPA VISĀM VIRSDRĒBĒM LĪDZ 30.07. IR 20% ATLAIDE NO PILNĀS CENAS!!!!

Piegāde ar Mana Pasta Stacija 2.49 eur!!! :)  

Piegāde ar Omniva no 2.65 eur!!! :)   


Iesakām:
HUPPA ZINA 83970000 adīta cepure (60073 lilac)
HUPPA JORMA 2638BASE Bērnu bikses ar augsto vidu /40gr/ (048 gray)
Bērnu zeķubikses
Zeķubikses
Flīsa dūraiņi
Bērnu svārki ar volāniem
Fisher Price W9862 Mūzikālā rotaļlieta
Bodī "Sweet CAT"
HUPPA AMIKA 12450030 Ziemas garā jaka /140-164/ (62347 navy/ lime pattern)
87190 Just Play Disney Princeses Sofijas Frizētava
 

Kods:SCF 170/18    AVENT Silikona knupīši (0-6 mēn) (2gab.)

€ 8.32
atrodas noliktavā, piegāde 1-4 dienas
komentē:
8.32 €Prece
Apraksts:
  • Visi Philips AVENT knupīši ir izgatavoti no augstākās kvalitātes silikona un atbilst augstākajiem drošības standartiem. Visi AVENT knupīši ir ortodontiskas formas, kas nodrošina Jūsu mazuļa aukslēju, zobu un smaganu dabisku un pareizu attīstību.

  • Knupīša forma ir idēli piemērota Jūsu mazulim, jo silikona knupītis no abām pusēm ir vienāds! Līdz ar to, ja mazuļa mutītē knupītis apgriežas otrādi, tas nerada diskomforta sajūtu un nenodara nekādu ļaunumu Jūsu mazulim.
  • Knupītis veidots tā, lai atgādinātu mātes krūts galu - uz knupīša nav ne šķēlumu, ne „pumpiņu”, ne „rieviņu”, ne citu veidojumu -, tāpēc bērniņiem, kas baroti ar krūti, šāda veida knupīši ir īpaši piemēroti! Brīžos, kad šķiet, ka nekas nespēs nomierināt Jūsu mazuli, AVENT knupīša zīšana palīdzēs novērst mazuļa uzmanību un sniegs mierinājuma sajūtu. 

  • Visi AVENT knupīši ir bez garšas un smaržas. Visiem AVENT knupīšiem ir viegli uzliekams vāciņš, kas saglabā knupīti tīru un sterilu, kā arī gredzenveida rokturis, lai knupīti būtu ērti satvert. Knupīšu pamatnes īpašā forma un dizains neļauj tiem iespiesties mazuļa apaļajos vaidziņos. Ventilācijai paredzētie caurumiņi knupīša pamatnē, pasargā mazuļa mutīti un vaidziņus no sasvīšanas.

  • AVENT izstrādājis knupīšus dažāda vecuma mazuļiem: 0-3 mēn., 0-6 mēn., 3-6 mēn., 6-18 mēn. Līdz ar to Jums ir iespējams izvelēties sava mazuļa vecumam piemērotāko knupīti. Knupīšu forma visās vecuma robežās ir aptuveni vienāda, mainās tikai lielums, kas piemērots mazuļa attiecīgajam vecumam.

  • AVENT knupīši ir pieejami mazuļiem vecumā no 0-18 mēnešiem, tāpēc pārliecinieties, vai Jūsu mazulis lieto viņa vecumam atbilstošu knupīti! Knupīšus pirms lietošanas būtu vēlams sterilizēt. Philips AVENT iesaka Mikroviļņu un Elektrisko sterilizatoru.
Copyright © 2011 SIA "Konkorde";  
All rights Reserved   
Created by MB Studija »